La Posada De Mijas
36.594467, -4.640771
$$$$|Lihat di petaMijas,
Sepanyol|
75 foto
201MYR
75 foto
75 foto
75 foto
75 foto
75 foto
La Posada De Mijas
$$$$
Gambaran keseluruhan
La Posada De Mijas terletak di sebelah Mijas Burro Taxi Antonio Jimenez dan mempunyai perkhidmatan kaunter penerimaan tetamu 24 jam dan perkhidmatan pengemasan untuk kemudahan para tetamu. Hotel terletak sekitar 1.2 km dari Centro de Artes Mijas dan kira-kira 7 km dari Paseo Maritimo Promenade.
Lokasi
Hotel ini terletak di Mijas dan berada 1 km dari pusat bandar.
Bilik-bilik
Untuk penginapan yang selesa di Mijas, hotel ini menawarkan 9 bilik yang dilengkapi dengan TV skrin rata dengan saluran satelit dan kawalan iklim. Tandas berasingan dan mandi adalah untuk kegunaan tetamu di bilik.
Makan & Minum
Oscars Tapas Bar dan Restaurante El Mirlo Blanco berjarak 5 minit berjalan kaki dan menawarkan beberapa masakan terbaik di Mijas.
Nombor lesen: A/MA/01629
Baik jika diketahui
Daftar masuk/Daftar keluar
dari 13:30-20:00
dari 08:00-11:00
Kemudahan
Tiada tempat meletak kereta disediakan.
Internet tanpa wayar boleh didapati di secara percuma.
Maklumat lain
Kanak-kanak & katil tambahan
Kapasiti maksimum katil tambahan di dalam bilik ialah 1.
Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.
Bangunan
Bilangan bilik:9
Kalendar harga
Semak ketersediaan dan harga untuk tarikh anda sekarang!
Bilik dan ketersediaan
77 foto
Apartmen dua bilik tidur
-
Maks:4 orang
-
Pilihan tempat tidur:2 Single beds
butiran bilik +
77 foto
Apartmen tiga-bilik tidur
-
Maks:5 orang
-
Pilihan tempat tidur:1 Single Bed or 1 Double Bed
butiran bilik +
Maklumat penting tentang La Posada De Mijas
| 💵 Harga bilik terendah | 201 MYR |
| 📏 Jarak ke pusat | 400 m |
| ✈️ Jarak ke lapangan terbang | 27.2 km |
| 🧳 Lapangan terbang terdekat | Lapangan Terbang Malaga, AGP |
Lokasi
Alamat
Alamat telah disalin.
Coin, 47,
Mijas,
Sepanyol,
29650
,Andalucía
Paparan peta
Coin, 47,
Mijas,
Sepanyol,
29650
,Andalucía
- Mercu tanda bandar
- Berdekatan
- Restoran
- Hotel berhampiran
Muzium
Museo de Miniaturas Carromato de Mijas
1.2
km
Landmark
Ermita de la Virgen de la Pena
1.2
km
Landmark
Centro de Artes Mijas
1.2
km
Landmark
Mijas Costa
730 m
Landmark
Urbanizacion Las Lomas de Mijas
1.2
km
Landmark
Sierra de Mijas
2.2
km
Landmark
La Bola
2.7
km
Paseo de la Muralla
Iglesia Inmaculada Concepcion
210 m
Winery
Museo del Vino de Mijas
180 m
Muzium
Museo Historico-Etnologico
230 m
Gereja
Ermita de San Sebastian
200 m
Gereja
San Sebastian Church
160 m
Calle Malaga 2
Exposicion Artesania de Espana
230 m
Muzium
CAC Mijas Centro de Arte Contemporaneo
300 m
Square
Plaza de la Constitucion
600 m
Plaza de los siete canos
Parroquia de Los Remedios
270 m
Gereja
Ermita del Calvario
320 m
Calle Algarrobo 6
Museo Taurina de Mijas
340 m
Gereja
Iglesia Parroquial de la Inmaculada Concepcion
380 m
Taman
Parque La Muralla
600 m
Gereja
La Ermita Virgen De la Pena
440 m
Calle Cuesta de la Villa 1
Plaza de Toros
600 m
Perpustakaan
Mijas Pueblo
470 m
Calle San Sebastián
Enoteca Museo del Vino Mijas
160 m
Calle Barrio de Santana
Cuevas de la Antigua Fragua
150 m
Bullring of Mijas
190 m
Muzium
Casa Museo Municipal
220 m
Galeri
Foto Art
240 m
Av
Mijas Burro Taxi Antonio Jimenez
400 m
Bangunan Awam
Ayuntamiento De Mijas
500 m
Restoran
Restaurante El Mirlo Blanco
350 m
Restoran
Oscars Tapas Bar
480 m
Restoran
Restaurante La Gamba
240 m
Restoran
Meguinez
230 m
Restoran
Enoteca Museo Del Vino
260 m
Restoran
Cafe Bar Porras
210 m
Restoran
Pizzeria La Paereta
290 m
Restoran
Mayan Monkey
310 m
Restoran
Blue Coffee Bike
300 m
Restoran
Restaurante La Alcazaba de Mijas
480 m
Restoran
Restaurante El Mirador
480 m
Restoran
Pizzeria Oscar
470 m
Ulasan untuk La Posada De Mijas
Menginap di sana?
Kongsi pengalaman anda dengan kami.
SOALAN LAZIM tentang La Posada De Mijas
Apakah lapangan terbang yang paling hampir dengan La Posada De Mijas?
La Posada De Mijas terletak 30 km jauhnya dari Malaga.
Berapakah yuran pembatalan yang dikenakan oleh La Posada De Mijas?
La Posada De Mijas ini membenarkan pembatalan percuma.
Pada pukul berapa saya boleh mendaftar keluar di La Posada De Mijas?
Anda boleh mendaftar keluar La Posada De Mijas dari 08:00 hingga 12:00.
Berapa jauhkah La Posada De Mijas terletak dari pusat bandar?
Pusat bandar berada 1 km jauhnya dari La Posada De Mijas.
Adakah terdapat internet percuma di La Posada De Mijas?
Ya, internet ditawarkan secara percuma di La Posada De Mijas.
Apakah tempat tarikan popular berdekatan La Posada De Mijas yang boleh saya lawati?
Tetamu La Posada De Mijas boleh mengunjungi mercu popular Plaza de Toros yang berdekatan.
Adakah terdapat sebarang restoran berhampiran La Posada De Mijas?
Anda akan dapat menikmati hidangan lazat di Oscars Tapas Bar dan Restaurante El Mirlo Blanco berhampiran, kerana ia terletak lebih kurang 5 minit perjalanan dari La Posada De Mijas .
Bolehkah kami meletak kenderaan di La Posada De Mijas?
Ya, La Posada De Mijas menawarkan tempat letak kereta awam.
Apakah harga tempahan bilik di La Posada De Mijas?
Harga di La Posada De Mijas bermula daripada €70.
Apa jenis bilik yang disediakan oleh La Posada De Mijas?
La Posada De Mijas menawarkan jenis bilik seperti Bilik ratu mewah, Apartmen tiga-bilik tidur dan Apartmen dua bilik tidur.
Bolehkah saya mencari apa-apa pengangkutan awam bersebelahan dengan La Posada De Mijas?
Ya, terdapat perhentian bas Mijas sekitar 450 meter jaraknya dari La Posada De Mijas.